Sirius, turistický oddíl KČT


  

  
Letní tábor Javornice 2022


letní stanový tábor

Špunti, Hobiti, Ježci 2. 7. - 23. 7. 2022

Kosatky 9. 7. - 23. 7. 2022

  

 

 

 

NÁVŠTĚVNÍ DEN

V sobotu 16. 7. se koná návštěvní den – udělejte si čas a přijeďte se za námi podívat! (Pokud opravdu nemůžete, pošlete místo sebe někoho blízkého – především ti nejmenší návštěvu velmi ocení!) .

 

CENA

CENA za tábor zůstává sejná jako vloni:

Zaplatit můžete bankovním převodem na oddílový účet „KČT Sirius Praha“ č. 156238058/0300.

Prosíme, zaplaťte do 31. května!
Žádáte-li o příspěvek zaměstnavatele a ten vyžaduje fakturu, požaduje-li zaměstnavatel potvrzení nebo v případě jakýchkoliv jiných problémů s placením, prosím, kontaktujte Verču.

 

PŘIHLÁŠKA

Termín odevzdání je nejpozději v úterý 31. května 2022. Nenechávejte to, prosíme, na poslední chvíli.

Odkaz na přihlášku (v pdf): zde

 

POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI

POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI je potvrzení dětského lékaře o zdravotním stavu dítěte, platí 2 roky a najdete ho předtištěný v dolní části přihlášky. Máte-li již tento posudek z jiných akcí během školního roku (škola v přírodě apod.) a bude-li platný v době tábora, přiložte jej k přihlášce a dolní část přihlášky proškrtněte. Pokud se vaše dítě takové akce zúčastní až v průběhu května či června, můžete posudek přinést až po návratu z této akce – v takovém případě dolní část přihlášky proškrtněte a uveďte, kdy posudek přinesete. Pokud vyplněný posudek z jiné akce nemáte a do tábora mít nebudete, nechte si od lékaře potvrdit posudek na přihlášce a s přihláškou jej odevzdejte ve výše uvedeném termínu.

 

 

SOUBORY KE STAŽENÍ

  

SCHŮZKA RODIČŮ

SCHŮZKA RODIČŮ k táboru a dalším věcem, které vás kolem oddílu zajímají, se uskuteční v úterý 7. června po oddílové schůzce, tedy od 19:05 hod v klubovně. Dostanete zde doporučený seznam věcí na tábor, dozvíte se, jestli a jak se bude tábor lišit od předchozích, co je třeba zabalit dětem na CTH atd. Moc prosíme o hojnou účast – především rodičů Ježků a Kosatek.

 


KONTAKT PRO PŘÍPADNÉ DOTAZY

Hanka (Muffin) 720 428 851, siriusoddil@gmail.com

 

     

  


© Sirius 2022